Żużel. Gdzie oglądać mecz Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra?

12 czerwiec 2022
Autor: 
Żużel. Gdzie oglądać mecz Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra? Redakcja/Archiwum

Gdzie oglądać żużel Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra w telewizji? 

Falubaz Zielona Góra już w niedzielę, 12 czerwca na Stadionie Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy ul. Sportowej 2 w Bydgoszczy zmierzy się z drużyną Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Mecz będzie transmitowany w telewizji, na kanale CANAL+ SPORT 5. Początek transmisji eWinner 1 Ligi już o godzinie 13:40. Podsumowanie meczu na portalu NewsLubuski.pl

Falubaz Zielonej Góra po ośmiu rozegranych meczach znajduje się na 1. pozycji w tabeli eWinner 1 Ligi. Drużyna zielonogórzan nie przegrała dotychczas ani jednego spotkania. Drużyna z Bydgoszczy również po 8 rozegranych spotkaniach zajmuje 2. miejsce. Szykuje się ciekawe widowisko. 

Będą to drugie zmagania obu drużyn w sezonie. Poprzednio Falubaz Zielona Góra zwyciężył na własny torze 48:42.

Czytaj także - Szaleńczy pościg ulicami Zielonej Góry. Kierowca uciekał m.in. deptakiem! (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u