Mecz Polska - Reszta Świata

03 październik 2016
Autor: 
Tomasz Gawałkiewicz

Przed nami żużlowe zakończenie sezonu 2016. Już w niedzielę 9 października w Zielonej Górze mecz Polska - Reszta Świata.

Na zielonogórskim torze zmierzą się najlepsi żużlowcy. Reprezentacja Polski m.in. z Piotrem Protasiewiczem, której trenerem jest Marek Cieślak podejmie drużynę z utalentowanymi zawodnikami z całego świata. Będą to m. in. Antonio Lindbaeck ze Szwecji, Słowak Martin Valucik, czy Rosjanin Emil Sajfutdinow. Drużynę gości poprowadzi legenda zielonogórskiego żużla Andrzej Huszcza. Początek meczu o godz. 13.15.

Wygraj podwójny bilet, napisz maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

DG

 Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u