Najmłodsi speedrowerowcy zakończyli sezon

26 październik 2016
Autor: 
jm

W poniedziałek 24 października na zielonogórskim torze speedrowerowym swój sezon zakończyli najmłodsi adepci sportu speedrowerowego. Na zakończenie odbył się turniej indywidualny chłopców w wieku 8 – 13 lat.

Pomimo młodego wieku i braku doświadczenie adepci imponowali zaangażowaniem, wolą walki i nieustępliwością i choć ciągle padający deszcz utrudniał rywalizację to uczestnicy dzielnie dotrwali do końca, za to należą się słowa uznania. Organizatorzy ZKS zadbali o drobne nagrody i upominki, które wręczał prezes klubu Waldemar Zell, nie zabrakło poczęstunku, kiełbasek z grilla oraz domowych wypieków.

Oto wyniki :

1. Konrad Sitko – 16 pkt. I m finał

2. Tomasz Kalitowski – 13 pkt II m finał

3. Mateusz Kęszczyk – 12 pkt III m finał

4. Rafał Popiołek – 12 pkt IV m finał

-------------------------------------------------------

5. Alex Kalitowski – 12 pkt

6. Kacper Kalitowski – 8 pkt

7. Piotr Szema – 8 pkt

8. Alan Kostrzewa – 6 pkt

9. Tymoteusz Tkacz – 5 pkt

-Zakończyliśmy sezon miłym akcentem. Zawody bardzo się udały, najmłodsi pokazali, ze potrafią jeździć i walczyć. To jest przyszłość zielonogórskiego speedrowera na następne 20 lat działalności.Tym chłopcom nie brakuje ambicji i zaangażowania. Dzisiaj chcieli dobrze wypaść, bo następna impreza raczej na wiosnę. Szczególnie na uwagę zasługują 13-letni Konrad Sitko , 9 –latek Tomasz Kalitowski oraz 8-letni Piotr Szema, wszyscy dzisiaj są zwycięzcami - powiedział Krzysztof Zakrzewski – trener szkółki speedrowerowej.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u