Najważniejsze informacje przed meczem z Włókniarzem Vitroszlif Crossfit Częstochowa

06 maj 2017

Czas na kolejne ligowe emocje. Tym razem żużlowcy Ekantor.pl Falubaz wracają do żużlowej tradycji i swój mecz odjadą w niedzielne popołudnie.

Prognozy pogody zapowiadają kilkanaście stopni ciepła i brak opadów deszczu. Na mecz z Włókniarzem zapraszamy całe rodziny, bowiem tylko na stadionie obejrzycie ten mecz na żywo. Jutrzejsze spotkanie nie będzie transmitowane w telewizji.

EKANTOR.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA – WŁÓKNIARZ VITROSZLIF CROSSFIT CZĘSTOCHOWA - 07.05.2017

Otwarcie kas przy stadionie 13:00

Otwarcie punkty akredytacyjnego 14:00

Otwarcie bram 14:45

Patryk Dudek w Strefie Falubaziaka 14:45 - 15:20

Andrzej Huszcza w Strefie Falubaziaka 15:20 - 16:00

Otwarcie Strefy Falubaziaka 14:45

Próba toru 16:00

Prezentacja drużyn 16:15

Pierwszy bieg 16:30

SKŁADY AWIZOWANE

Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa:

1. Leon Madsen

2. Sebastian Ułamek

3. Rune Holta

4. Andreas Jonsson

5. Matej Zagar

6. Oskar Polis

Falubaz Zielona Góra:

9. Patryk Dudek

10. Jarosław Hampel

11. Jason Doyle

12. Andriy Karpov

13. Piotr Protasiewicz

15. Alex Zgardziński

BILETY

Wejściówki na kupicie w serwisie biletynafalubaz.pl oraz w poniższych punktach stacjonarnych:

- Sklepy Kibica w Focus Mall oraz Auchan (codziennie od 9:00 do 21:00)

- Biuro Podróży Odkrywca Falubaz Travel na ulicy Podgórnej 43E/2 w Zielonej Górze (sb. 10:00 - 14:00)

- Wszystkie sklepy Intermarche w Zielonej Górze

- Sklep Seven przy ul. Chopina w Zielonej Górze (sb. 10:00 14:00)

- Sklep AS w Żarach na ulicy Podchorążych 5

- Myjnia Ręczna na ul. Kościuszki 28 w Krośnie Odrzańskim

- w dniu zawodów bilety dostępne będą także w kasach przy stadionie, które czynne będą od godziny 13:00

Ceny biletów:

Sektory: K1 – K10, B – G, I - J

Bilet normalny – 35 zł

Bilet ulgowy – 25 zł

Bilet dziecięcy – 10 zł

Sektory: A1 – A2

Bilet normalny – 45 zł

Bilet ulgowy – 35 zł

Bilet dziecięcy – 10 zł

Sektor VIP:

Bilet normalny – 150 zł

Bilet dziecięcy – 10 zł

Bilety rodzinne na sektor C:

1 os. dorosła + 1 dziecko – 36 zł

1 os. dorosła + 2 dzieci – 37 zł

1 os. dorosła + 3 dzieci – 38zł

1 os. dorosła + 4 dzieci – 39 zł

1 os. dorosła + 5 dzieci – 40 zł

2 os. dorosłe + 1 dziecko – 61 zł

2 os. dorosłe + 2 dzieci – 62 zł

2 os. dorosłe + 3 dzieci – 63 zł

2 os. dorosłe + 4 dzieci – 64 zł

Podczas sprzedaży biletów obowiązywać będzie identyfikacja danych klienta, wobec czego przy zakupie biletu wymagane będzie podanie danych jego okaziciela (imię, nazwisko, pesel).

Bilet ulgowy przysługuje osobom uczącym się do 24 roku życia włącznie oraz powyżej 65 lat włącznie (decyduje dokładna data urodzenia)

Bilet dziecięcy przeznaczony jest dla dzieci do 13 roku życia (decyduje dokładna data urodzenia).

Bilety rodzinne można kupić tylko na sektor C.

Osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich oraz im opiekunom przysługują specjalne bilety ulgowe w cenie 1 zł na sektor C.

ZKŻ SSA zastrzega sobie prawo zmiany daty lub (i) godziny meczu.

ATRAKCJE PODCZAS MECZU

7 maja w Strefie Falubaziaka na wszystkich kibiców czekać będzie wyjątkowa atrakcja! Dzięki firmie Pstrykaczka każdy chętny będzie mógł wykonać żużlowe zdjęcie w specjalnej fotobudce. Kibice będą mieli do dyspozycji żużlowe gadżety, jak kask czy gogle. Odwiedzą nas również specjalni goście - Patryk Dudek oraz Andrzej Huszcza!

Falubazowa fotobudka funkcjonować będzie już od 14:45. Na początek do wspólnych zdjęć z kibicami pozować będzie Patryk Dudek, którego później zmieni legenda zielonogórskiego żużla - Andrzej Huszcza. Pierwsze 100 osób, które pokażą nam swoje fotografie otrzyma specjalną ramkę, którą będą mogły ozdobić w barwy Falubazu za pomocą kolorowych bibułek. Będzie to świetna pamiątka, którą dzieci zabiorą ze sobą do domu.

Każdy, kto pojawi się w strefie, otrzyma również falubazową, papierową czapeczkę do pokolorowania. Nie zabraknie stanowiska z odznakami i szalikami, dzięki czemu każdy Falubaziak zasiądzie na trybunach w pełni wyposażony w żółto-biało-zielone barwy.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy kolorowanki, rebusy i labirynty. Odbędą się również zawody w kapsle oraz ściganie mini-motorkami na sznurkach.

Nasza strefa nabrała już wiosennego charakteru, dzięki żółtym i białym kwiatom. Młodzi kibice na najbliższym meczu będą mieli okazję ozdobić ją malując donice, w których zostały posadzone falubazowe rośliny.

Ciekawe nagrody do wygrania

Tradycyjnie już podczas ligowego meczu w Zielonej Górze rozlosujemy atrakcyjne nagrody wśród osób, które zakupiły karnet lub bilet na mecz. W puli nagród m.in. weekendowy pobyt w Norweskiej Dolinie w Szklarskiej Porębie, czy zaproszenie od Bowling Club Zielona Góra na grę w kręgle.

To jednak nie wszystko. Rademenez, czyli nowy prezenter przy W69, przeprowadzi wśród kibiców zabawę w typowanie wyników poszczególnych biegów. Dla najlepszych typerów będziemy mieli bilety na następne ligowe spotkanie w Zielonej Górze.

Ciekawie zapowiada się przerwa po 13 biegu, kiedy to wybrana z trybun osoba weźmie udział w konkursie Kapitalny Wzrok. Nagrodą w zabawie będzie bon na 100 złotych od Optyk Edor.

Niespodziankę dla wszystkich kibiców szykują także dziewczyny z F16 Falubaz Girls. Tym razem Jagoda, Olivia, Paulina, Sara i Dorota, czyli podprowadzające, dadzą się wykazać przy starcie swoim koleżankom, a same będą spacerowały po trybunach! Będzie to więc wyjątkowa okazja do wspólnego zdjęcia z dziewczynami. Oczywiście my zachęcamy Was do udział w foto-zabawie. Zdjęcia z F16 Falubaz Girls wykonane podczas niedzielnego meczu należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a następnie liczyć na szczęście w głosowaniu na Facebooku. Autor zwycięskiego zdjęcia wygra dwa bilety na II rundę Grand Prix w Warszawie!

WEJŚCIE NA STADION

Każda strefa zielonogórskiego stadionu ma przydzielone dla niej wejście. Jest to ważne z tego powodu, że posiadacz karnetu/biletu na dany sektor dotrze do niego tylko i wyłącznie wejściem dedykowanym temu sektorowi. Wejścia na stadion obsługuje elektroniczny system dostępu, który przy wejściu weryfikuje poprzez sczytanie danych z kart kibica lub kodu kreskowego z biletu.

- Wejściem 1 (W1) wchodzą kibice, którzy posiadają karnety/bilety na sektory K1 - K10.

- Wejściem 2 (W2) mogą wejść osoby posiadające wejściówki na sektory I - J oraz Media.

- Wejście 3 (W3) przeznaczone jest dla kibiców drużyny gości.

- Wejściem 4 (W4) wchodzą kibice posiadający karnety/bilety na sektory D - H3.

- Wejście 5 (W5) przeznaczone jest dla osób posiadających wejściówki na sektory A1, A2, B oraz C.

- Wejście 6 (W5) to wejście dla posiadaczy karnetów i biletów na sektor VIP.

- Posiadacze platynowych kart wchodzą bramą od strony ul. Wrocławskiej na wysokości budynku klubowego.

W przypadku problemów z wejściem na W69 każdy posiadacz wejściówki może skorzystać z pomocy kas reklamacyjnych w których na bieżąco rozwiązywane wszystkie problemy. Punkty reklamacyjne zlokalizowane są przy wejściu W2 oraz w ostatniej kasie przy wejściu W4.

W trakcie meczu informacji w zakresie ruchu, poruszania się wokół stadionu i na nim udziela policja i ochrona, do zaleceń których należy się dostosować.

WZGLĘDY BEZPIECZEŃSTWA

Policja przypomina, że istnieje bezwzględny zakaz wnoszenia i posiadania alkoholu oraz materiałów pirotechnicznych. Wszystkie osoby, które nie zastosują się do tego zakazu, będą surowo karane.

W sytuacjach, gdy zachowanie poszczególnych osób wskazywałoby na spożycie alkoholu, nie będą one wpuszczane na stadion zgodnie z regulaminem. Przy wejściu na stadion będą przeprowadzane badania alko-testem.

Ze względu na ograniczone możliwości parkingowe policja oraz ZKŻ SSA zwracają się z gorącą prośbą, by kibice z Zielonej Góry przybyli na mecz pieszo lub wybrali komunikację miejską. Parking pomiędzy stadionem a cmentarzem będzie ogólnodostępny.

W zakresie ruchu i przemieszczania się wokół stadionu i na samym obiekcie informacji będzie także udzielać policja i ochrona, do zaleceń których należy się dostosować.

W przypadku zakłócania porządku policja i ochrona będzie korzystała ze wszystkich przysługujących jej uprawnień. Ze względów bezpieczeństwa i zgodnie z Regulaminem Stadionu i Regulaminem Imprezy ZKŻ SSA posiadacz biletu i karnetu oraz Karty Kibica powinien zachować te dokumenty przez cały czas pobytu na stadionie i okazać je na każdą prośbę służb ochrony lub policji.

Kibice są zobowiązani do zapoznania się z Regulaminem Stadionu i Regulaminem Imprezy ZKŻ SSA. Za jego złamanie, m. in. wejście w strefy niedozwolone, jak: pas bezpieczeństwa, tor, murawa, ogrodzenia, maszty itp. Organizator jest uprawniony do nałożenia kary finansowej w wysokości 20 tysięcy złotych. Na bramach mogą być przeprowadzane kontrole osobiste. Z tego powodu organizatorzy proszą kibiców o wyrozumiałość. Ma to podnieść poziom bezpieczeństwa na stadionie.

Od momentu otwarcia bram stadionu będzie funkcjonował monitoring, obejmujący swoim zasięgiem wszystkie miejsca na widowni oraz na koronie stadionu.

Biuro prasowe Zielonogórski Klub Żużlowy

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u