Bieg sztafetowy

17 maj 2017
Autor: 

Zbliża się 57. rocznica bitwy o Dom Katolicki w Zielonej Górze. W tym roku obchody tego wydarzenia rozpoczną się biegiem sztafetowym w sobotę 27 maja.

Wydarzenia, które miały charakter protestu odbyły się w naszym mieście w 1960 roku i taki też dystans będzie do pokonania 1960 metrów. Trasa biegu to ulice zielonogórskiego deptaka, w pobliżu miejsc historycznych związanych z obroną Domu Katolickiego.

Klasyfikacja będzie prowadzona w trzech kategoriach drużyn: kobiecych, męskich i mieszanych. W biegu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 14 rok życia.

Bieg rozpocznie się o godz. 10.00 spod zielonogórskiego ratusza i będzie przebiegał ulicami: Mickiewicza, Mariacką, Stary Rynek, Żeromskiego, Kupiecką, al. Niepodległości i Bankową.

Rejestracja uczestników do 23 maja na stronie super-sport.com.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u