Lubuski policjant Mistrzem Polski

07 czerwiec 2017
Autor: 
KPP Świebodzin

Systematyczny i nieustępliwy - takimi słowami można opisać policjanta ze Świebodzina, mł. asp. Przemysława Perczyńskiego. Wywalczył on wraz z drużyną Mistrzostwo Polski w Kata Kobudo Synchronicznym. Organizowane przez Międzynarodową Federację Sztuk Walki IMAF Polska zawody w Nowem nad Wisłą potwierdziły jego nieprzeciętne umiejętności i formę, gdyż złoty medal przywiózł do domu już po raz drugi z rzędu.

W zawodach w Nowem nad Wisłą udział wzięło blisko 150 zawodników z całego kraju. Zmierzyli się oni w kilku różnych sztukach walki.

Świebodziński policjant, mł. asp. Przemysław Perczyński wraz z drużyną przywieźli z zawodów złote medale wywalczone w konkurencji Kata Synchroniczne. Policjant wykazał się szczególnymi umiejętnościami i wywalczył także srebrny medal indywidualnie w tej samej kategorii.

Mł. asp. Przemysław Perczyński podkreślił, że sport pozwala mu się rozwijać i jest jednocześnie jego pasją. Zaraził go tym jego Sensei, a także naczelnik podinsp. Mirosław Wiśniewski, który również sam posiada ogromne osiągnięcia w japońskich sztukach walki. Perczyński Ju-jitsu ćwiczy od siedmiu lat, a Kobudo i Jaido od czterech lat.

Funkcjonariusz zaprasza także wszystkich do wspólnego trenowania w Świebodzińskiej sekcji Ju-Jitsu. Odnajdą tam się zarówno początkujący jak i zaawansowani zawodnicy.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u