IV Charytatywny Mecz Piłki Nożnej (ZDJĘCIA)

12 czerwiec 2017
Autor: 
fot. Krzysztof Król

W niedzielę 11 czerwca w Zielonej Górze, pod patronatem Biskupa Tadeusza Lityńskiego, Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Jacka Szcząchora oraz Prezydenta Miasta Zielona Góra Janusza Kubickiego odbył się czwarty mecz charytatywny.

Akcja charytatywna zorganizowana została przez Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Zielonogórsko–Gorzowskiej, Wydział Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej oraz Nadodrzański Oddział SG.

Do sportowych zmagań na zielonogórskim boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, stanęli funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Zielonej Górze – Babimoście, Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców i Komendy NoOSG.

W drużynie przeciwnej zagrali pracownicy i wolontariusze Caritas, księża, lubuscy samorządowcy, sportowcy, aktorzy Teatru Lubuskiego, kabareciarze i dziennikarze.

Rywalizacja zakończyła się wygraną funkcjonariuszy, a puchar IV Charytatywnego Meczu odebrał Zastępca Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału SG płk SG Tomasz Michalski.

Podczas meczu prowadzona była zbiórka pieniężna, z której dochód trafi do beneficjentów Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej. W czasie pikniku rodzinnego pokaz sprzętu i umiejętności zaprezentowali funkcjonariusze z Placówki SG w Zielonej Górze – Babimoście. Akcja odbywa się corocznie od 2013 r.

Nadodrzański Oddział Straży GranicznejRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u