25 Bieg Sztafetowy Cottbus - Zielona Góra

05 lipiec 2017
Autor: 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze zaprasza do udziału w Biegu sztafetowym "Od Ratusza do Ratusza" Cottbus - Zielona Góra. 2 kraje – 25 lat tradycji – 100 km dystansu – 100 drużyn – 500 biegaczy.

Srebrny Jubileusz Biegu Sztafetowego od Ratusza do Ratusza odbędzie się w sobotę 8 lipca. Start o godz. 9.00 spod ratusza w Cottbus. Około godziny 13.30 spodziewani są pierwsi zawodnicy przy ratuszu w Zielonej Górze. Uroczysta dekoracja zawodników odbędzie się o godzinie 19.00 w Hali Akrobatycznej przy ul. Urszuli.

Trasa biegu podzielona jest na 15 etapów o długości od 2,8 km do 14,1 km. Każdy biegacz musi pokonać minimum dwa etapy.Drużyna składa się z 5 biegaczy, w tym obowiązkowo 1 uczestnik powyżej 50 lat (rocznik 1967) i minimum 1 kobieta. Trasa biegu obejmuje: Cottbus – Peitz – Trauer – Bärenklau – Guben – Gubin – Dzikowo – Brzózka – Nowy Zagór – Dabie – Gronów – Lesniów – Radomia – Zielona Góra.

Bieg organizowany jest w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu Sprewa - Nysa – Bóbr.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u