Battle of Europe za nami (MNÓSTWO ZDJĘĆ)

10 lipiec 2017
Autor:  Sebastian Cielecki

Wielkie Zawody, wielka akcja, niesamowite wydarzenie.

W dniu 8-9 lipca na stadionie Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra odbyły się zawody crossfitowe Ekantor.pl Battle of Europe. Cały dochód z tego pięknego wydarzenia zostanie przekazany na budowę Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Zielonej Górze.

To była prawdziwa bitwa. 120 zawodników z Europy walczyło w 6 kategoriach: Elite Man, Elite Woman, Masters 35+, Open Man, Adaptive Man (niepełnosprawni), Adaptive Woman(Niepełnosprawni).

Wiele atrakcji dla wszystkich było drugiego dnia. Słońce i żar z nieba powodowały niestety mnóstwo urazów u zawodników od poparzeń dłoni, po rozbite czoła.

Dodatkowo dla kibiców organizatorzy zapewnili wiele atrakcji. Koncert Mezo, występ Spoko Family  oraz atrakcje dla małych i dużych. Dostęp był także w ralacjach na żywo transmitowanych na portalach społecznościowych.

Tak wielkiego wydarzenia Crossfitowego w Zielonej Górze jeszcze nie było i liczymy, że zawody te wpiszą się cyklicznie w naszym mieście. Trzymamy mocno za to kciuki.

Organizatorzy : Everest Fitness, Crossfit 8k48, Centrum Metamorfoz, Stowarzyszenia Warto Jest Pomagać, Fundacja Falubaz Pomaga oraz Miasto Zielona Góra.

Zdjęcia: Sebastian Cielecki

 • Jak taniec wpływa na zdrowie? Korzyści mogą Cię zaskoczyć

  Jak taniec wpływa na zdrowie? Korzyści mogą Cię zaskoczyć

  Taniec pozwala rozładować energię, wyrazić emocje, a także poprawić kondycję psychiczną oraz fizyczną. Niesie ze sobą wiele korzyści, a więc efekty regularnych treningów na pewno pozytywnie Cię zaskoczą. Dlaczego warto tańczyć?

 • Majówka na sportowo, czyli druga edycja Biegu Liona w Kargowej

  Majówka na sportowo, czyli druga edycja Biegu Liona w Kargowej

  Już 1 maja mieszkańcy Kargowej i okolic będą mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu sportowym, którego partnerem jest Nestlé. Na terenie lokalnego Stadionu Miejskiego odbędzie się Bieg Liona, a także wiele innych atrakcji, jak turnieje piłkarskie i konkurencje lekkoatletyczne, realizowane w ramach Miasteczka Lekkoatletycznego. Na uczestników wydarzenia czeka również spotkanie z gwiazdą sportu, Kornelią Lesiewicz.

 • Rolnicy ścigali się na traktorach

  Rolnicy ścigali się na traktorach

  Jak powszechnie wiadomo traktor służy do prac rolnych, leśnych lub ogrodniczych. W Pławiu pełni także rolę pojazdu wyścigowego. W minioną sobotę odbyła się kolejna edycja Rajdu Traktorów.

 • Gorzowski stadion przed modernizacją

  Gorzowski stadion przed modernizacją

  Postawiono już pierwsze kroki na drodze do modernizacji stadionu przy ulicy Olimpijskiej w Gorzowie.

 • Dlaczego warto ćwiczyć fitness?

  Dlaczego warto ćwiczyć fitness?

  Nie od dziś wiadomo, że dbanie o aktywność fizyczną ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Ćwiczenia fitness to jedna z ulubionych form aktywności kobiet - są energiczne, angażujące wszystkie mięśnie i spalają dużo kalorii. Dlaczego warto się na to zdecydować i jaki sport wybrać?

 • Ostatni mecz sezonu w ramach II Ligi Futsalu

  Ostatni mecz sezonu w ramach II Ligi Futsalu

  Już w najbliższą niedzielę odbędzie się ostatni mecz w ramach II Ligi Futsalu. Lider tabeli PKM Zachód Persa AZS UZ Zielona Góra podejmie na własnym boisku trzeci w tabeli SPN Paolo Gorzów Wielkopolski.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u