Wygrana Falubazu

17 lipiec 2017
Autor:  Sebastian Cielecki
Pixabay

Zielonogórski Piłkarski Falubaz pokonał w meczu sparingowym gorzowską Wartę wynikiem 4:0.

Przypomnijmy, Warta Gorzów Wielkopolski jest beniaminkiem 4 ligi, natomiast Falubaz w chwili obecnej jest w 3 lidze. Był to dobry mecz na sprawdzenie swoich umiejętności piłkarskich, potencjału zawodników, czy przetestowania taktyki. Pomimo porażki, Gorzowski klub był zadowolony ze swojej gry.

Poniedziałek jest trudnym dniem dla klubu z Zielonej Góry, bowiem najprawdopodobniej dziś będzie ostateczna decyzja, czy Klub Piłkarski Falubaz nadal będzie rozgrywać swoje mecze w 3 lidze, czy niestety spadnie. Na pomoc działaczom Piłkarskiego Falubazu najprawdopodobniej ma wyjść miasto. Na efekty końcowe musimy niestety jeszcze poczekać.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.