W niedzielę DERBY!!

10 sierpień 2017
Autor: 

Informacje organizacyjne przed 92. Derbami Ziemi Lubuskiej

 • Otwarcie kas przy stadionie 15:00
 • Otwarcie punktu akredytacyjnego 16:00
 • Otwarcie bram stadionu 17:00
 • Otwarcie Strefy Falubaziaka 17:00
 • Próba toru 18:30
 • Prezentacja drużyn 18:45
 • Pierwszy bieg 19:00

SKŁADY AWIZOWANE

Cash Broker Stal Gorzów

1. Krzysztof Kasprzak

2. Martin Vaculik

3. Przemysław Pawlicki

4. Niels Kristian Iversen

5. Bartosz Zmarzlik

6. Rafał Karczmarz

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra:

9. Jason Doyle

10. Jacob Thorssell

11. Patryk Dudek

12. Jarosław Hampel

13. Piotr Protasiewicz

15. Alex Zgardziński

BILETY

Wejściówki na kupicie w serwisie biletynafalubaz.pl oraz w poniższych punktach stacjonarnych:

 • Sklepy Kibica w Focus Mall oraz Auchan (codziennie od 9:00 do 21:00)
 • Biuro Podróży Odkrywca Falubaz Travel na ulicy Podgórnej 43E/2 w Zielonej Górze
 • Wszystkie sklepy Intermarche w Zielonej Górze
 • Sklep Seven przy ul. Chopina w Zielonej Górze
 • Sklep AS w Żarach na ulicy Podchorążych 5
 • Myjnia Ręczna na ul. Kościuszki 28 w Krośnie Odrzańskim
 • w dniu zawodów bilety dostępne będą także w kasach przy stadionie, które czynne będą od godziny 15:00

Ceny biletów:

Sektory: K1 – K10, B – G, I - J

Bilet normalny – 45 zł

Bilet ulgowy – 35 zł

Bilet dziecięcy – 10 zł

Sektory: A1 – A2

Bilet normalny – 55 zł

Bilet ulgowy – 45 zł

Bilet dziecięcy – 10 zł

Sektor VIP:

Bilet normalny – 200 zł

Bilet dziecięcy – 10 zł

Podczas sprzedaży biletów obowiązywać będzie identyfikacja danych klienta, wobec czego przy zakupie biletu wymagane będzie podanie danych jego okaziciela (imię, nazwisko, pesel).

Bilet ulgowy przysługuje osobom uczącym się do 24 roku życia włącznie oraz powyżej 65 lat włącznie (decyduje dokładna data urodzenia)

Bilet dziecięcy przeznaczony jest dla dzieci do 13 roku życia (decyduje dokładna data urodzenia).

Osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich oraz im opiekunom przysługują specjalne bilety ulgowe w cenie 1 zł na sektor C.

ZKŻ SSA zastrzega sobie prawo zmiany daty lub (i) godziny meczu.

ATRAKCJE PODCZAS MECZU

Podczas tego niezwykle ważnego meczu Strefę Falubaziaka odwiedzą dziewczyny z F16. Dzięki naszemu partnerowi, BIS taxi Zielona Góra, będzie można zrobić sobie z nimi zdjęcie w fotobudce. BiS taxi zapewni również profesjonalne malowanie buzi oraz wiele słodkości dla najmłodszych, które otrzymają za uczestnictwo w przygotowanych zabawach.

Każde dziecko będzie mogło również stworzyć swój własny breloczek z zielonej, szybkoschnącej masy. Nasi wolontariusze pomogą odbić specjalnie przygotowany wzór głowy Motomyszy oraz zamontować brelok, dzieci czemu każdy mały kibic wyjdzie z tego spotkania ze wspaniałą pamiątką.

Dzięki firmie DPD stanie wielka kartonowa twierdza Falubaziaka. Zadaniem dzieci będzie ułożenie wysokiego zamku oraz pomalowanie go w barwy klubu z wolontariuszami Drużyny F. Każdy, kto weźmie udział w tej zabawie otrzyma specjalny balon wypełniony helem.

Nie zabraknie również wielu atrakcji dla najmłodszych, jak kolorowanki, robienie odznak czy kolorowanie czapek. W turnieju na torze do kapsli przygotowaliśmy również specjalne nagrody od naszego partnera, firmy DPD.

Zadbaj o włosy na Derbach z Savoir Group

Podczas Derbów Ziemi Lubuskiej, wspólnie z Savoir Group markami SYOSS i GLISS KUR przygotowaliśmy nowatorski projekt promocji kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji włosów. Sponsorem tego wydarzenia, które po raz pierwszy odbywa się podczas zawodów żużlowych, jest światowy koncern Schwarzkopf & Henkel. Do dyspozycji kibiców w Strefie Falubaziaka będą: Studia Stylizacyjne SYOSS oraz Studia Badania Włosa GLISS KUR firmy Schwarzkopf & Henkel.

Studio Badania Włosa GLISS KUR

Studio Badania Włosa GLISS KUR polega na precyzyjnym i nowoczesnym badaniu za pomocą mikrokamer, dzięki którym widać strukturę włosów oraz skóry głowy w powiększeniach: 60, 200 i 1 000 krotnych. Nowoczesny aparat pozwala w krótkim czasie i bezinwazyjnie ustalić, jaka jest kondycja włosów i pomaga w doborze kompleksowej kuracji. Każdy klient odwiedzający Studio Badania Włosa GLISS KUR może liczyć na profesjonalne konsultacje na temat estetyki i ochrony włosów.

Studio Stylizacyjne SYOSS Studio Stylizacyjne SYOSS, obsługiwane przez profesjonalistów, stwarza wyjątkową możliwość, aby poczuć się komfortowo i pięknie. Styliści zadbają o doskonałe utrwalenie fryzur i zdradzą tajniki stylizacji włosów za pomocą preparatów SYOSS. Nowa fryzura na Derby Ziemi Lubuskiej? Zyskasz ją w niedzielę w Strefie Falubaziaka przy pomocy fantastycznych kosmetyków i kreatywnych stylistów.

Falubaz Selfie

Podczas derbowego spotkania kolejny raz będziecie mieli okazję wziąć udział w zabawie Falubaz Selfie. Aktualny rekord to 152 zdjęcia, zrobione podczas meczu ze Spartą Wrocław. Liczymy, że w poniedziałek będziecie jeszcze bardziej aktywni! Na czym polega Falubaz Selfie? Wy robicie sobie zdjęcie podczas meczu i wysyłacie je do nas w wiadomości na Facebooku lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z nadesłanych fotografii utworzymy na Falubaz Facebook wielką galerię zdjęć. Następnie będziecie mieli kilka dni na zebranie największej ilości polubień pod Waszym zdjęciem. Autor zwycięskiego zdjęcia otrzyma podwójne zaproszenie na następny ligowy mecz w Zielonej Górze, czyli półfinał PGE Ekstraligi.

Kapitalny wzrok

Ciekawie zapowiada się przerwa po 13 biegu, kiedy to wybrana z trybun osoba weźmie udział w konkursie Kapitalny Wzrok. Polega on na odnalezieniu dużej głowy Piotra Protasiewicza, która ukryta będzie na jednym z sektorów. Nagrodą w zabawie będzie bon na 100 złotych od Optyk Edor.

Ciekawe nagrody do wygrania

Tradycyjnie już podczas ligowego meczu w Zielonej Górze rozlosujemy atrakcyjne nagrody wśród osób, które zakupiły karnet lub bilet na mecz. W puli nagród m.in. weekendowy pobyt w Norweskiej Dolinie w Szklarskiej Porębie, czy zaproszenie od Bowling Club Zielona Góra na grę w kręgle.

To jednak nie wszystko. Rademenez, spiker na meczach przy W69, przeprowadzi wśród kibiców zabawę w typowanie wyników poszczególnych biegów. Dla najlepszych typerów będziemy mieli atrakcyjne nagrody.

WEJŚCIE NA STADION

Każda strefa zielonogórskiego stadionu ma przydzielone dla niej wejście. Jest to ważne z tego powodu, że posiadacz karnetu/biletu na dany sektor dotrze do niego tylko i wyłącznie wejściem dedykowanym temu sektorowi. Wejścia na stadion obsługuje elektroniczny system dostępu, który przy wejściu weryfikuje poprzez sczytanie danych z kart kibica lub kodu kreskowego z biletu.

 • Wejściem 1 (W1) wchodzą kibice, którzy posiadają karnety/bilety na sektory K1 - K10.
 • Wejściem 2 (W2) mogą wejść osoby posiadające wejściówki na sektory I - J oraz Media.
 • Wejście 3 (W3) przeznaczone jest dla kibiców drużyny gości.
 • Wejściem 4 (W4) wchodzą kibice posiadający karnety/bilety na sektory D - H3.
 • Wejście 5 (W5) przeznaczone jest dla osób posiadających wejściówki na sektory A1, A2, B oraz C.
 • Wejście 6 (W5) to wejście dla posiadaczy karnetów i biletów na sektor VIP.
 • Posiadacze platynowych kart wchodzą bramą od strony ul. Wrocławskiej na wysokości budynku klubowego.

W przypadku problemów z wejściem na W69 każdy posiadacz wejściówki może skorzystać z pomocy kas reklamacyjnych w których na bieżąco rozwiązywane wszystkie problemy. Punkty reklamacyjne zlokalizowane są przy wejściu W2 oraz w ostatniej kasie przy wejściu W4.

W trakcie meczu informacji w zakresie ruchu, poruszania się wokół stadionu i na nim udziela policja i ochrona, do zaleceń których należy się dostosować.

WZGLĘDY BEZPIECZEŃSTWA

Policja przypomina, że istnieje bezwzględny zakaz wnoszenia i posiadania alkoholu oraz materiałów pirotechnicznych. Wszystkie osoby, które nie zastosują się do tego zakazu, będą surowo karane.

W sytuacjach, gdy zachowanie poszczególnych osób wskazywałoby na spożycie alkoholu, nie będą one wpuszczane na stadion zgodnie z regulaminem. Przy wejściu na stadion będą przeprowadzane badania alko-testem.

Ze względu na ograniczone możliwości parkingowe policja oraz ZKŻ SSA zwracają się z gorącą prośbą, by kibice z Zielonej Góry przybyli na mecz pieszo lub wybrali komunikację miejską. Parking pomiędzy stadionem a cmentarzem będzie ogólnodostępny.

W zakresie ruchu i przemieszczania się wokół stadionu i na samym obiekcie informacji będzie także udzielać policja i ochrona, do zaleceń których należy się dostosować.

W przypadku zakłócania porządku policja i ochrona będzie korzystała ze wszystkich przysługujących jej uprawnień. Ze względów bezpieczeństwa i zgodnie z Regulaminem Stadionu i Regulaminem Imprezy ZKŻ SSA posiadacz biletu i karnetu oraz Karty Kibica powinien zachować te dokumenty przez cały czas pobytu na stadionie i okazać je na każdą prośbę służb ochrony lub policji.

Kibice są zobowiązani do zapoznania się z Regulaminem Stadionu i Regulaminem Imprezy ZKŻ SSA. Za jego złamanie, m. in. wejście w strefy niedozwolone, jak: pas bezpieczeństwa, tor, murawa, ogrodzenia, maszty itp. Organizator jest uprawniony do nałożenia kary finansowej w wysokości 20 tysięcy złotych. Na bramach mogą być przeprowadzane kontrole osobiste. Z tego powodu organizatorzy proszą kibiców o wyrozumiałość. Ma to podnieść poziom bezpieczeństwa na stadionie.

Od momentu otwarcia bram stadionu będzie funkcjonował monitoring, obejmujący swoim zasięgiem wszystkie miejsca na widowni oraz na koronie stadionu.

Biuro prasowe Zielonogórski Klub Żużlowy

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u