K.S. Falubaz z kolejnymi punktami w lidze (ZDJĘCIA)

14 sierpień 2017
Sebastian Cielecki

Remisem zakończył się sobotni mecz pomiędzy KS Falubaz Zielona Góra a Gwarek Tarnowskie Góry.

Przeciwnik postawił wysoką poprzeczkę, dzięki czemu mecz można było oglądać na bardzo wysokim poziomie. Kibice widzieli mnóstwo ciekawych akcji po obu stronach. Już w 24 minucie pierwszą bramkę zdobyli goście z rzutu karnego. Niestety zawodnik z Zielonej Góry przyjął piłkę na główkę w polu karnym, następnie piłka spadła mu na ręce. Wg piłkarzy podyktowany rzut karny był niesłuszny, gdyż zawodnik miał ręce przy sobie i nie powiększał powierzchni ciała. Zawodnicy Gwarku długo nie nacieszyli się wynikiem, gdyż 10 minut później bramkę wyrównującą strzelił Przemysław Mycan.

W drugiej połowie można było zobaczyć jeszcze więcej ciekawych akcji ze strony zielonogórzan. Zawodnicy z Gwarku bardzo dobrze odpierali ataki. Kolejny cenny punkt za remis powędrował na konto zielonogórzan, którzy mają już 4 punkty na swoim koncie po 2 meczach

- W pierwszej połowie mieliśmy trochę błędów z tyłu. W drugą połowę weszliśmy lekko sennie, broniliśmy się, ale pod koniec podkręciliśmy na prawdę dobre tempo. To był dobry mecz - skomentował Albert Cipior.

Drugi lubuski zespół - Stilon Gorzów - niestety znów przegrał na wyjeździe. Tym razem z KS Polkowice. Gorzowianie niestety po raz drugi tracą minimum 3 gole w jednym meczu. W chwili obecnej posiadają najsłabszą obronę w lidze. Szansę na punkty Stilon ma już we wtorek, gdzie u siebie zagra ze Stalą Brzeg. Będzie to najcięższy mecz dla Gorzowian, gdyż przeciwnicy po 2 kolejkach są liderami III Ligi.

W miniony weekend, 12-13 sierpnia swój sezon rozpoczęła IV Liga.

wyniki

 

 Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u