Lider Świebodzin z pierwszą wygraną

26 październik 2017
Autor:  Sebastian Cielecki

Inauguracje sezonu II Ligi kobiet w piłkę ręczną Liderki rozpoczęły wyjazdem do Lubina.

Od początku spotkania to Świebodzin dyktował warunki gry. Bardzo dobra postawa w obronie zmusiła przeciwniczki do błędów. To spowodowało ze w 19 min zespół Lidera prowadził 1:9. Do przerwy wynik zakończył sie 7:15. W drugiej połowie Liderki kontynuowały dobrą passe. Na 5 min przed końcem meczu wkradło się lekkie rozluźnienie, dekoncentracja i to gospodynie przejęły inicjatywę. Mimo dobrej gry przeciwniczki nie zdołały odrobić strat. Mecz zakończył sie wynikiem 32:25 dla MUKS Lider Świebodzin. Drużyna nie spoczywa na laurach, gdyż już w sobotę 28 października o godzinie 15 będą gościć na własnym boisku spadkowicza I ligi - Sparte Oborniki.