Charytatywny Bieg Dobrych Mikołajów

15 listopad 2017
Autor: 
Pixabay

Zbliża się impreza sportowa dla całych rodzin. Doskonała zabawa, zdrowie i pomoc, czyli przed nami się trzecia edycja Charytatywnego Biegu Dobrych Mikołajów w Zielonej Górze.

Tegoroczny bieg odbędzie się na terenach zielonych woków osiedla Pomorskiego na dystansie 6 km. Nie zabraknie również biegu dziecięcego. Zapisy chętnych do startu trwają.

Imprez rozpocznie się w niedzielę 10 grudnia o godz. 11.00. Organizatorzy serdecznie zachęcają do uczestnictwa. Przewidziano wiele atrakcji m.in. kiermasz ozdób świątecznych. Dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na organizację wypoczynku zimowego dla dzieci z Zespołu Edukacyjnego nr 3 na osiedlu Pomorskim.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u