Weekend piłkarzy ręcznych

22 listopad 2017
Autor:  Sebastian Cielecki
Pixabay

Szczypiorniak w miniony weekend rozegrał 3 mecze w kategorii młodzik młodszy na hali przy ulicy Cyryla i Metodego w Zielonej Górze.

Chłopaki w mocno okrojonym i osłabionym składzie pokazali chęć do gry i wielkie serce do walki. Pierwszy Szczypiorniak rozegrał ze Spartakusem Zielona Góra niestety po ciężkim i bardzo emocjonującym meczu, przegrany.

Kolejny mecz Szczypiorniak tego samego dnia rozegrał z UKS Czarni Żagań - mecz wygrany, niestety nie obyło się bez błędów szczególnie w pierwszej połowie, gdzie wynik oscylował w okolicy remisu. Dopiero w drugiej połowie Szczypiorniak zaczął odrabiać straty.

Ostatni mecz w tym dniu z UKS Nowa Sól - Szczypiorniak wygrał i pokazał wszystkie swoje umiejętności przy zmęczeniu po całym dniu.

UKS Spartakus Zielona Góra 13:9 (7:4) UKS Szczypiorniak Zielona Góra

UKS Szczypiorniak Zielona Góra 12:8 (4:5) UKS CZARNI ŻAGAŃ

UKS Nowa Sól 5:11 (4:8) UKS Szczypiorniak Zielona Góra

Swój mecz w piłkę ręczną rozegrały także kobiety. Wydawałoby się ze derby lubuskiego będą emocjonującym wydarzeniem. W sobotni wieczór na hali sportowej w Świebodzinie spotkały się dwa lubuskie 2-ligowe zespoły - MUKS Lider Świebodzin prowadzony przez trójkę Kaniecki- Kwiatkowski-Blazkow i GMTS Spartę Gubin - Zukier. Pierwsze trafienie rozpoczęly zawodniczki z Gubina i to było jedyne ich prowadzenie w meczu. Kolejne akcje to bardzo dobra gra w obronie Świebodzina i szybki kontratak zakończony celnym trafieniem. To gospodynie dyktowały rytm meczu. W drugiej połowie wdarło sie małe rozproszenie ale Liderki opanowały zamieszanie i kontrolowały juz do końca mecz. Tym razem młodość wygrała z doświadczeniem.

MUKS Lider Świebodzin 28:19 GMTS Sparta Gubin

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u