W środę spotkanie z Clearex Chorzów

12 marzec 2018
Autor: 

Persa MOSIR wciąż walczy o najwyższe cele w Pucharze Polski. Tym razem rywalem akademików będzie pięciokrotny mistrz naszego kraju, a także obrońca trofeum.

Zespół na co dzień występujacy w futsalowej Ekstraklasie do Pucharu Polski dołączył w 1/16 finału i na dzień dobry 5:1 pokonał AZS UŚ Katowice, drużynę grającą na tym samym poziomie rozgrywek. Kolejnym rywalem chorzowian była drużyna z I ligi KS AZS UMSC Lublin, która przegrała 1:4. Teraz w starciu ćwierćfinałowym rywalem Clearexu po raz kolejny będzie zespół akademicki.

Chorzowianie to aktualnie czwarta siła futsalowej Ekstraklasy. W 17. spotkań zdobyli oni 27 punktów, mając na koncie 8 zwycięstw, 3 remisy i 6 porażek.

Początek emocjonującego meczu z bardzo silnym zespołem Clearexu Chorzów w hali przy ul. Prof. Szafrana 6 w środę 14. marca o godzinie 18:30.

Persa MOSIR AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Clearex Chorzów

Środa 14.03. hala UZ przy ul. Prof. Szafrana 6 godz. 18:30

cwiercfinal pucharu polski

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u