Kolejne emocje przy W69. Do Zielonej Góry zawita drużyna z Częstochowy

22 kwiecień 2018
Autor:  Redakcja
Kolejne emocje przy W69. Do Zielonej Góry zawita drużyna z Częstochowy

Już dzisiaj kolejne żużlowe emocje przy W69 w Zielonej Górze. Rywalem Falubazu będzie wicelider tabeli PGE Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa. Zapowiada się ciekawie spotkanie, ponieważ goście bardzo dobrze zainaugurowali tegoroczne rozgrywki. Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 16:30.

- Po dwóch kolejkach możemy powiedzieć więcej na temat drużyny Włókniarza, niż na temat naszych dotychczasowych przeciwników. Moc tego zespołu jest na pewno dużo większa, co pokazuje też pozycja w tabeli. Przyjeżdża do nas w końcu wicelider PGE Ekstraligi - mówi trener Falubazu, Adam Skórnicki. Włókniarz zawita w Zielonej Górze z mocnymi zawodnikami - Fredrikiem Lindgrenem i Leonem Madsenem, którzy zdecydowanie napędzają drużynę od początku sezonu.

Trener Falubazu wprowadza zmiany w składzie i liczy na kolejnych zawodników. Kacper Gomólski po dwóch słabych meczach traci miejsce w zespole. W barwach zielonogórskiej drużyny w jego miejsce pojedzie Jacob Thorssell. Dla Szweda będzie to debiut w ligowym meczu w sezonie 2018. Thorssell pojedzie w parze z Patrykiem Dudkiem. To nie jedyna zmiana. Po raz pierwszy w tym sezonie prowadzącym parę będzie Grzegorz Zengota, który w pierwszej części meczu jeździł będzie z Michaelem Jepsenem Jensenem.

Zielonogórzanie chcą podtrzymać udaną passę i po raz drugi w tym sezonie zwyciężyć. Czy drużyna Marka Cieślaka polegnie na W69? Początek spotkania już dziś o 16:30.

| Awizowane składy |

Włókniarz Częstochowa:

1. Leon Madsen
2. Tobiasz Musielak
3. Adrian Miedziński
4. Fredrik Lindgren
5. Matej Zagar
6. Michał Gruchalski
7. Adrian Woźniak
8. Andreas Lyager

Falubaz Zielona Góra:

9. Grzegorz Zengota
10. Michael Jepsen Jensen
11. Patryk Dudek
12. Jacob Thorssell
13. Piotr Protasiewicz
14. Sebastian Niedźwiedź
15. Alex Zgardziński
16. Mateusz Tonder

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u