Rekrutacja JUNIORÓW / Wataha Zielona Góra

10 kwiecień 2019
Rekrutacja JUNIORÓW / Wataha Zielona Góra Klub Futbolu Amerykańskiego Wataha Sp. z o. o.

Klub Futbolu Amerykańskiego Wataha Zielona Góra zaprasza wszystkich młodych adeptów, chcących dołączyć do naszej drużyny. Wspólnie, ramię w ramię będziemy stanowić o sile najdynamiczniej rozwijającej się dyscypliny sportu w naszym mieście!

Czego wymagamy od kandydatów?

Tylko i wyłącznie chęci i na pewno serca do pracy! Nie musisz mieć żadnego doświadczenia czy przeszłości sportowej, nie musisz być niesamowitym atletą - w futbolu amerykańskim każdy może znaleźć miejsce dla siebie na boisku. Być może właśnie ten sport zostanie Twoją pasją.

Kiedy i gdzie?

Wszystkich chętnych zapraszamy w środę tj. 17.04.2019 o godzinie 17:00 na stadion przy ulicy Botanicznej 66, przy wcześniejszym wypełnieniu formularza rejestracyjnego: tutaj.

Co wziąć ze sobą?

Prosimy o stawienie się w stroju sportowym, korkach oraz zabranie odpowiedniej ilości wody. Na miejscu udostępniamy także szatnię.

Czego się spodziewać?

Na pewno kilku ćwiczeń sprawdzającymi Wasze umiejętności motoryczne (m.in. bieg na 40 jardów, czy skok w dal). Do tego będziecie mieli okazję również uczestniczyć w samym treningu.

Poza dedykowaną bazą treningową w postaci nowoczesnego boiska przy ulicy #Botaniczna66, uznawanego za obiekt w ścisłej czołówce futbolowej w Polsce, oraz specjalistycznego ekwipunku, który gwarantujemy każdemu Młodemu Wilkowi chcącemu spróbować swoich sił, czekają na Ciebie doświadczeni trenerzy i instruktorzy.

Masz w sobie chęć rywalizacji, doskonalenia umiejętności fizycznych i wiedzy taktycznej?

Nie boisz się wytyczać własnych szlaków i chcesz ciężko pracować na swój sukces?

Być może to właśnie futbol amerykański jest Twoją przyszłą pasją?

Nie dowiesz się tego, nie próbując!

#DołączDoW #ZostańWilkiem

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u