Battle of Europe 2019 - relacja z niedzieli (ZDJĘCIA)

01 październik 2019
Autor:  Sebastian Cielecki
Battle of Europe 2019 - relacja z niedzieli Sebastian Cielecki

W dniach 27-29.09 w hali CRS odbywa się impreza inna niż wszystkie! Już po raz trzeci w Zielonej Górze pojawiła się europejska czołówka w CrossFit. Emocji nie brakowało. Na obiekcie klubu koszykarskiego Enea BC Stelmet Zielona Góra odbywał się finał międzynarodowych zawodów.

Co to jest CrossFit ? To połączenie wszelkiego typu sportów, ale w głównej mierze gimnastyki, podnoszenia ciężarów, treningu wydolnościowego. Zawodnicy muszą być gotowi na wszystko! W e-kantor.pl Battle of Europe 2019 brało udział 152 zawodników i zawodniczek, którzy startowali w 10 kategoriach. Wszyscy uczestnicy musieli przejść trzy etapy kwalifikacji. E-kantor.pl Battle of Europe 2019 to zawody, w których startują także osoby z niepełnosprawnościami.

Co dodatkowo wyróżnia tę imprezę? To nie tylko sport, rozrywka, ale także szczytny cel - zbiórka pieniędzy na wyposażenie Centrum Zdrowia Matki i Dziecka, które powstaje w Zielonej Górze.

Fotorelacja z niedzieli:

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u