Na W69 zawarczą motocykle

22 czerwiec 2016
Autor: 

Dziś o godzinie 17:30 na stadionie żużlowym przy ulicy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze odbędą się Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski.

W poniedziałek w Gorzowie zainaugurowany został cykl Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Druga runda zmagań będzie dzisiaj na torze w Zielonej Górze. Pierwotnie turniej ten zaplanowany był na wtorek, jednak organizatorzy zmienili tę datę ze względu na mecz polskiej reprezentacji na Euro 2016.

Przy W69 obejrzymy indywidualne zmagania 16 juniorów z Zielonej Góry, Gorzowa, Leszna, Piły oraz Ostrowa Wielkopolskiego. Po pierwszej rundzie zmagań na prowadzeniu jest Rafał Karczmarz ze Stali Gorzów, który w pierwszym turnieju wywalczył komplet 15 punktów.

Kibicom, którzy wybiorą się na zawody, udostępnione zostaną sektory I oraz J. Otwarcie bram nastąpi o godzinie 17:00.Bilety w cenie 5 zł dostępne będą w dniu zawodów w Sklepach Kibica w Focus Mall oraz CH Auchan oraz od godziny 16:30 w kasach przy stadionie zlokalizowanych przy wejściu na sektory I-J. Posiadacze wszystkich karnetów na sezon 2016 zostaną wpuszczeni na stadion po okazaniu aktywnych kart kibica. Wszystkie dzieci do 13. roku życia nie posiadające aktualnych karnetów wejdą na zawody na podstawie bezpłatnych zaproszeń wydawanych w/w punktach sprzedaży. Programy zawodów dostępne będą przy wejściach na otwarte sektory.

DG

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u