Ostatni mecz sezonu w ramach II Ligi Futsalu

15 styczeń 2020
Autor:  Sebastian Cielecki
Ostatni mecz sezonu w ramach II Ligi Futsalu Sebastian Cielecki

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się ostatni mecz w ramach II Ligi Futsalu. Lider tabeli PKM Zachód Persa AZS UZ Zielona Góra podejmie na własnym boisku trzeci w tabeli SPN Paolo Gorzów Wielkopolski.

Zielonogórzanie do tej pory w całej lidze nie przegrali ani jednego meczu natomiast gorzowianie przegrali dwa mecze oraz jeden zremisowali.

Przed niedzielnym meczem SPN Paolo Gorzów Wlkp po zaciętej rywalizacji na własnym boisku pokonał Madness Chocianów 10:6, który w tabeli zajmuje czwarte miejsce (ostatnie).

Natomiast PKM Zachód Persa AZS UZ Zielona Góra pokonał Drzonkowiankę Racula 10:4 (do przerwy spotkanie miało wyrównany przebieg).

Zapowiada się bardzo emocjonujący i zacięty mecz!

PKM Zachód Persa AZS UZ Zielona Góra vs SPN Paolo Gorzów Wielkopolski

19 stycznia (niedziela) Godzina 16:00

ul. Prof. Szafrana 6 - Hala UZ

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u