Zmarł Jarosław Glinka

07 listopad 2020
Zmarł Jarosław Glinka Falubaz Zielona Góra/Facebook

W wieku 61-lat zmarł Jarosław Glinka. Żużlowiec Falubazu Zielona Góra oraz pięciokrotny medalista DMP. 

W sobotę, 7 listopada w zielonogórskim szpitalu zmarł 61-letni Jarosław Glinka. W latach 1977-1985 na torach żużlowych reprezentował barwy Falubazu Zielona Góra.

Jarosław Glinka był pięciokrotnym medalistą drużynowych mistrzostwa Polski, zdobył trzy złote medale w 1981, 1982 i 1985 roku. W 1979 i 1984 zdobył dwa brązowe medale w DMP. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.