Masowe kontrole kierowców przewożących "na aplikację" w Gorzowie Wielkopolskim. W jedną noc mundurowi skontrolowali blisko 100 pojazdów. Były nieprawidłowości.

Mundurowi z ITD Gorzów Wielkopolski zatrzymali na trasie S3 kierującą ciężarówką, która ingerowała w tachograf. Kobieta straciła prawo jazdy na trzy miesiące.

Inspekcja Transportu Drogowego zatrzymała na trasie S3 w Lubuskiem 19 przeładowanych samochodów dostawczych. Wszyscy kierowcy zostali ukarani mandatami.

Rutynowa kontrola przeprowadzona przez funkcjonariuszy ITD Gorzów Wielkopolski wykazała naczepę z usterką niebezpieczną. Zabrano dowód od pojazdu, ale będą też kary finansowe.

Funkcjonariusze ITD Gorzów Wielkopolski zatrzymali kierowcę ciężarówki, który użył magnesu przy załadunku. Mężczyzna stracił prawo jazdy, ale to nie wszystko.

Inspekcja Transportu Drogowego zatrzymała dziś na trasie S3 w Lubuskiem szesnaście przeładowanych dostawczaków. Wszyscy kierowcy zostali ukarani mandatami.

Inspektorzy ITD od rana kontrolowali trzeźwość kierowców na lubuskich odcinkach trasy S3 i autostradzie A2. Zatrzymano jednego szofera na "podwójnym gazie".

Inspektorzy ITD od rana sprawdzali trzeźwość kierowców m.in. na trasie S3 i autostradzie A2 w Lubuskiem. Zatrzymano dwóch szoferów na "podwójnym gazie".

Strona 1 z 6

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u