Akcja ITD Gorzów Wielkopolski. Kontrolowano pojazdy przewożące odpady. Ujawniono niesprawne ciężarówki.

Mundurowi z ITD Gorzów Wielkopolski zatrzymali ciężarówkę do kontroli. Naczepa miała poważne usterki i dalej nie pojechała. Będą też kary finansowe.

Funkcjonariusze z ITD Gorzów Wielkopolski ujawnili na trasie S3 niesprawną ciężarówkę. Zatrzymali dowody rejestracyjne, a karę dostanie firma.

Funkcjonariusze z ITD Gorzów Wielkopolski zatrzymali ciężarówkę, z której wyciekały odpady. Kierowca dostał mandat. Kary nie uniknie też jego szef.

Funkcjonariusze z ITD Gorzów Wielkopolski zatrzymali kierowcę, który jechał przeładowaną ciężarówką. Szofer dostał mandat. Karę otrzyma też firma.

Zażył leki i prowadził ciężarówkę. Na trasie S3 nie potrafił utrzymać toru jazdy, dlatego inni kierowcy powiadomili służby.

Taksówkarz z zatrzymanym prawem jazdy woził pasażerów. Mężczyzna stracił "prawko", ponieważ przekroczył 24 punkty karne. Wpadł w centrum Gorzowa Wielkopolskiego.

Inspekcja Transportu Drogowego kontrolowała pojazdy na autostradzie A2 w Lubuskiem. Zatrzymała trzy przeładowane dostawczaki oraz cztery, które były niesprawne.

Strona 1 z 7

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u