Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Kierowca jednośladu został poszkodowany. Był reanimowany, zginął na miejscu.

Kolizja w Zielonej Górze. W Ochli kierowca osobówki uderzył w paczkomat. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Na drodze wojewódzkiej nr 282 w rejonie wsi Łaz koło Zielonej Góry często dochodzi do wypadków i kolizji. Ostatnio policja przeprowadziła tam kontrolę trasy.

Niecodzienne zdarzenie w Zielonej Górze. Kobieta jadąca Audi wjechała do restauracji. Na miejscu pracują służby.

Groźne zdarzenie w zielonogórskiej Łężycy. Motocyklistka zderzyła się z osobówką. Występują spore utrudnienia w ruchu!

Potrącenie w Zielonej Górze. Kierowca samochodu osobowego potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych na ulicy Sulechowskiej. Poszkodowany trafił do szpitala.

Wypadek koło Zielonej Góry. Na drodze wojewódzkiej nr 282 w rejonie wsi Łaz samochód wypadł z drogi. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Poważny wypadek z udziałem motocyklisty w Zielonej Górze. Ranny kierowca jednośladu trafił do szpitala. 

Strona 1 z 53

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u