W Zielonej Górze doszło do niepokojącego zdarzenia. Trzyletnie dziecko samowolnie opuściło teren przedszkola i nikt tego nie zauważył.

Tragiczne informacje z Poznania. W tamtejszym szpitalu zmarł skatowany niemowlak z Gorzowa Wielkopolskiego. Lekarze przegrali walkę o życie dziecka.

Skatowany chłopczyk trafił do gorzowskiego szpitala. Badania wykazały ciężkie obrażenia wewnętrzne. Stan dziecka jest krytyczny. Rodzice zostali zatrzymani przez policję.

Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze prowadzi akcję zbierania mleka od zdrowych i chętnych kobiet. Wcześniaki potrzebują mleka kobiecego, aby lepiej rozwijać się i chronić przed infekcjami. 

Dziś trudno wyobrazić sobie dom bez pluszaków. Dzieci je wprost uwielbiają. Dzień Pluszowego Misia jest obchodzony na całym świecie 25 listopada. To dobra okazja do tego, żeby uczcić go w wyjątkowy sposób, a dzieciom zaproponować ciekawe zabawy. W artykule przedstawiamy kilka propozycji.

W sobotę, 11 listopada, na Orliku przy Gimnazjum 6 w Zielonej Górze odbędzie się mecz charytatywny na leczenie Michałka ze Słubic. Celem meczu jest nie tylko zbiórka pieniędzy ale także promocja zdrowego trybu życia i integracja społeczności. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego kibicowania i wsparcia tej szlachetnej inicjatywy.

Czytanie książek ma bardzo korzystny wpływ na rozwój dziecka. Nikt nie podważa tego w przypadku kilkulatków. Zdarzają się jednak wątpliwości, kiedy mowa o niemowlakach. Okazuje się, że im wcześniej zaczniemy, tym lepiej! To zaowocuje w przyszłości, przy kolejnych etapach rozwoju dziecka. Po jakie książki najlepiej sięgać?

Dramatyczna akcja na jeziorze Linie Duże koło Kargowej. Pod wodą zniknęła 10-latka. Dziecko trafiło do szpitala!

Strona 1 z 15

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u