Policjanci ze Świebodzina przeprowadzili dziś akcję "Trzeźwy poranek". Mundurowi zatrzymali dwóch pijanych kierowców.

Plaga pijanych kierowców w okolicach Świebodzina. Mundurowi jednego dnia zatrzymali trzy osoby na "podwójnym gazie".

Pościg za pijanym kierowcą koło Świebodzina. Mężczyzna w trakcie ucieczki spychał inne auta z drogi. Teraz 34-latek stanie przed sądem.

Policja ze Świebodzina zatrzymuje pijanych kierowców. Tym razem na terenie powiatu wpadły dwie osoby. Niechlubny rekordzista wydmuchał 2,4 promila alkoholu.

Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę, który jechał ulicami Myszęcina koło Świebodzina. Mężczyzna wydmuchał ponad 1,3 promila alkoholu.

Był pijany oraz miał zakaz prowadzenia pojazdów, a mimo to wsiadł za kierownicę i wyjechał na drogę. 34-latek został zatrzymany w okolicach Świebodzina.

Policja ze Świebodzina zatrzymuje pijanych kierowców. Tym razem na terenie powiatu wpadły 3 osoby. Niechlubny rekordzista wydmuchał prawie 2,5 promila alkoholu.

Ponad 2 promile alkoholu miał pijany kierowca zatrzymany koło Świebodzina. 48-latek pił piwo w trakcie jazdy motorowerem. Nie był to jego pierwszy raz.

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u