Uwaga na utrudnienia w ruchu

21 czerwiec 2017
Autor: 
Pixabay

Urząd Miasta Zielona Góra informuje, że od poniedziałku 26 czerwca do zakończenia robót budowlanych związanych z przebudową ulicy Bohaterów Westerplatte będą występować utrudnienia w ruchu. Inwestycja składa się z dwóch etapów i potrwa do 15 grudnia 2017 roku.

Utrudnienia w ruchu będą wystąpią na głównej ulicy naszego miasta oraz w jej okolicach, czyli na ulicach: Bohaterów Westerplatte, Pod Topolami, Plac Bohaterów, dr Pieniężnego, Kazimierza Wielkiego, Jana Keplera, Fryderyka Chopina, Dworcowa i Ułańska.

W czasie przejazdu przez ul. Bohaterów Westerplatte należy bezwzględnie stosować się do znaków drogowych i osób kierujących ruchem.

uwaga na utrudnienia w ruchu 1

uwaga na utrudnienia w ruchu 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u