MY POLACY! Rozmowy nie tylko o polityce

25 marzec 2023
Autor: 
MY POLACY! Rozmowy nie tylko o polityce Adobe Stock

Lubuscy dziennikarze, Tadeusz Krupa i Arkadiusz Olszowy zapraszają na wirtualne spotkania z najważniejszymi politykami z kraju i regionu.

Tadeusz Krupa to były Prezes i Redaktor Naczelny Radia Zachód. Jak sam informuje, po zniszczeniu niezależności mediów publicznych przez PiS, w 2006 roku przeszedł do mediów prywatnych. Był nominowany do Polsko Niemieckiej Nagrody Dziennikarskiej.

Arkadiusz Olszowy był m.in. dziennikarzem Zielonogórskiej Rozgłośni Polskiego Radia a następnie Sekcji Polskiej Radia Wolna Europa.

- Dajemy wolną i bezpieczną przestrzeń do dyskusji na tematy wszystkim bliskie i ważne. Zapraszamy do dołączania do rozmowy na żywo – informuje pierwsze radio twitterowe #Radio Wolna PL.

Poza wymienionymi dziennikarzami Redakcję tworzą także: Witold Pronobis, doktor nauk humanistycznych, publicysta, dziennikarz. Pracował w Radiu Wolna Europa. Autor programów o tematyce historycznej. Anna Kacprzyk, absolwentka psychologii społecznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, HR business partner, autorka świetnych programów w cyklu „Rozmowy Ani” o tematyce społecznej i dyskusji o stanie polskiej psychiatrii Mateusz Żurek, entuzjasta sportu i miłośnik filmów, autor wysoko ocenianych programów sportowych w cyklu „Sportowe Gadki”

W spotkaniu na żywo w cyklu „MY POLACY” można uczestniczyć w każdy wtorek o godz. 21.00. Gośćmi dziennikarzy byli już m.in. Marszałek Elżbieta Anna Polak, Senator Wadim Tyszkiewicz, prof. Paweł Śpiewak, posłanka Anita Kucharska-Dziedzic, Robert Smoleń autor książki Jak naprawić Polskę, Waldemar Kuczyński, Witold Liliental, Piotr Czaban niosący pomoc ofiarom bezprawia na granicy białorusko – polskiej, dr Barbara Remberk lekarz psychiatra a ostatnio Jacek Karnowski, Prezydent Sopotu, Prezes "TAK! Dla Polski", Członek Zarządu Związku Miast Polskich.

NewsLubuski.pl dołącza do współpracy z #Radio Wolna PL. Od dziś w każdy sobotę nasi czytelnicy będą mogli wysłuchać najnowszych audycji Tadeusza Krupy i Arkadiusza Olszowego.

Zapraszamy do wysłuchania audycji z udziałem Jacka Karnowskiego

Zapraszamy także do wysłuchania archiwalnej audycji. Gościem Tadeusza Krupy i Arkadiusza Olszowego była Marszałęk Województwa Lubuskiego, Elżbieta Anna Polak.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

 • Polska przed i po

  Polska przed i po

  Mówią, że przyszłość należy do tych, którzy ją zaplanują. Ale co, jeżeli przyszłość jest teraz, a my stajemy na rozdrożu decyzji, które zaważą na losach całego kraju? Oto dlaczego w ramach naszego radia, prezentujemy audycję, którą naprawdę warto posłuchać przed nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi 15 października. Gościem specjalnym audycji był senator Wadim Tyszkiewicz, człowiek słynący z wnikliwych analiz i bezkompromisowego spojrzenia na politykę.

 • Szymon Hołownia w Zielonej Górze

  Szymon Hołownia w Zielonej Górze

  Szymon Hołownia przyjechał do Zielonej Góry, aby wesprzeć lubuskie struktury w wyborczych zmaganiach, przede wszystkim numer 1 na liście Trzeciej Drogi, czyli Maję Nowak oraz generała Mirosława Różańskiego.

 • Papierowe wojsko

  Papierowe wojsko

  W dniu, który jeszcze kilka lat temu był uroczystym świętem, na defiladzie z okazji Dnia Wojska Polskiego, grupa opozycjonistów postanowiła wyrazić swoje niezadowolenie w sposób głośny i wyrazisty. Z banerem w rękach, żądali dymisji ministra Błaszczaka oraz przeciwstawiali się wykorzystywaniu sił zbrojnych do celów politycznych.

 • MY POLACY! Razem czy osobno? Prof. Paweł Śpiewak

  MY POLACY! Razem czy osobno? Prof. Paweł Śpiewak

  Lubuscy dziennikarze, Tadeusz Krupa i Arkadiusz Olszowy zapraszają na wirtualne spotkania z najważniejszymi politykami z kraju i regionu.

 • My Polacy! Układanka wyborcza

  My Polacy! Układanka wyborcza

  Lubuscy dziennikarze, Tadeusz Krupa i Arkadiusz Olszowy zapraszają na wirtualne spotkania z najważniejszymi politykami z kraju i regionu.

 • "Zamorduję cię w najbardziej brutalny sposób". Senator Wadim Tyszkiewicz dostał pogróżki

  "Zamorduję cię w najbardziej brutalny sposób". Senator Wadim Tyszkiewicz dostał pogróżki

  Senator Wadim Tyszkiewicz otrzymał maila z pogróżkami. Wiadomości otrzymali też członkowie jego rodziny. - Zamorduję cię Wadimie Tyszkiewiczu - pisze nadawca.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u