Czytanie Konstytucji

05 wrzesień 2017
(0 głosów)
Autor: 

W niedzielę 10 września w kilku miastach Polski m.in. w Zielonej Górze odbędzie się LITERIADA czyli czytanie Konstytucji RP.

Zielona Góra dołącza do 26 miast, w których odbędzie się to wydarzenia.

Organizatorzy akcji w naszym mieście zapraszają na Plac Pocztowy o godzinie 14:45. Hasłem przewodnim tego dnia będzie KONSTYTUCJA TO MY. Celem akcji, jak podkreślają jej pomysłodawcy jest przypomnienie, że Konstytucja jest ważna, trzeba ją bronić, a także o niej przypominać.

mapka

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.