Nowa Sól: Driftował na parkingu przed marketem. W aucie były dzieci. Sprawa trafiła do sądu!

19 styczeń 2021
Nowa Sól: Driftował na parkingu przed marketem. W aucie były dzieci. Sprawa trafiła do sądu! Redakcja/Archiwum

Driftował na parkingu przed marketem w Nowej Soli. W pojeździe była trójka pasażerów w tym dwoje dzieci w wieku 2 oraz 4 lat. Policja skierowała do sądu wniosek o ukaranie kierowcy!

W poniedziałek, 18 stycznia, podczas patrolowania ulicy Piłsudskiego w Nowej Soli funkcjonariusze podjęli interwencję wobec kierowcy Volkswagena, który użytkował swój pojazd niezgodnie z przepisami. Celowo wprowadzał samochód w poślizg boczny, kręcąc tzw. bączki na parkingu marketu. Policjanci natychmiast zatrzymali pojazd do kontroli.

Kierującym okazał się 29-latek. W środku znajdowało się trzech pasażerów, to kobieta oraz dwoje dzieci w wieku 2 i 4 lat. Mundurowi odstąpili od postępowania mandatowego. Za stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla kierujących, pieszych oraz pasażerów - policjanci skierowali do sądu wniosek o ukaranie mężczyzny.

Funkcjonariusze zatrzymali również prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny z uwagi na stan techniczny pojazdu.

Źródło: młodszy aspirant Renata Dąbrowicz-Kozłowska, Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u