Tragedia na A2. W zaparkowanej ciężarówce znaleziono ciało 44-letniego mężczyzny!

21 styczeń 2021
Tragedia na A2. W zaparkowanej ciężarówce znaleziono ciało 44-letniego mężczyzny! Redakcja/Archiwum

Tragiczne odkrycie na parkingu Miejsca Obsługi Podróżnych w okolicach miejscowości Walewice na Autostradzie A2. W zaparkowanej ciężarówce ujawniono ciało mężczyzny.

W czwartek, 21 stycznia, około godziny 12 do służb ratowniczych w powiecie sulęcińskim wpłynęło zgłoszenie dotyczące samochodu ciężarowego, który stoi zaparkowany na terenie Miejsca Obsługi Podróżnych w pobliżu miejscowości Walewice na autostradzie A2. - W środku pojazdu miał znajdować się kierowca, który nie odpowiadał, był nieprzytomny. - mówi st. sierż. Klaudia Biernacka, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie.

Na miejsce błyskawicznie udał się patrol policji, do pomocy wezwano również straż pożarną. Strażacy dokonali siłowego otwarcia drzwi od pojazdu, w którym znajdował się kierowca. Niestety potwierdził się najczarniejszy scenariusz, w środku pojazdu ujawniono ciało 44-letniego kierowcy.

Na miejscu swoje czynności prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratury. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u