Kontrola trzeźwości (ZDJĘCIA)

22 lipiec 2016
Autor: 

Na drodze K- 92, w rejonie Trzciela mundurowi sprawdzili stan trzeźwości prawie 400 kierujących.

W czwartek 21 lipca od wczesnych godzin porannych międzyrzeccy policjanci razem z funkcjonariuszami służby celnej na drodze krajowej K-92 w rejonie Trzciela przeprowadzili działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Funkcjonariusze, m.in. sprawdzali stan trzeźwości kierowców, czy osoby w pojeździe korzystają z pasów bezpieczeństwa, sposób przewożenia dzieci w samochodzie oraz stan techniczny pojazdów.

Funkcjonariusze służby celnej natomiast sprawdzali przewożone ładunki oraz wykorzystując psa tropiącego, sprawdzali wnętrza pojazdów pod kątem narkotyków. Policjanci w efekcie działań skontrolowali prawie 400 aut, zatrzymali sześć dowodów rejestracyjnych za usterki techniczne pojazdów i nałożyli 10 mandatów karnych za popełnione wykroczenia. Dzięki temu, że do akcji zaangażowano dużą liczbę policjantów, nie powodowała ona większych utrudnień w ruchu, a przez kilka godzin sprawdzono praktycznie wszystkich kierowców jadących w kierunku Świecka.

KWP Gorzów Wlkp.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.