Akcja policyjnych "narkotykowców" w Zielonej Górze. Zatrzymano cztery osoby (FILM)

25 styczeń 2021
Autor: 
Akcja policyjnych "narkotykowców" w Zielonej Górze Fot. KMP Zielona Góra

Woreczki z marihuaną i amfetaminą oraz blisko 6500 złotych - to efekt policyjnej akcji w Zielonej Górze. Funkcjonariusze zatrzymali do sprawy czterech mężczyzn. Jeden z nich był poszukiwany.

Wszystko wydarzyło się przed kilkoma dniami na jednym z zielonogórskich osiedli mieszkaniowych. Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową wkroczyli do lokalu, gdzie znajdowały się środki odurzające.

- Policjanci zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków w postaci marihuany oraz amfetaminy, a także wagę elektroniczną i pieniądze w kwocie prawie 6500 złotych. Łączna czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to ponad 7500 złotych - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Do sprawy zatrzymano cztery osoby. Trzy odpowiedzą za posiadanie narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast jednej z powodu posiadania znacznych ilości grozi nawet 10 lat więzienia. Dodatkowo okazało się, że jeden z zatrzymanych mężczyzn był poszukiwany do odbycia kary.

Przeczytaj też: Tragedia w Zielonej Górze. Zaatakował czad. Jedna osoba nie żyje, druga jest w szpitalu

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u