Pociąg zmiażdżył kabinę ciężarówki. Zginął 52-letni kierowca! Trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku

26 styczeń 2021
Autor: 
Pociąg zmiażdżył kabinę ciężarówki. Zginął 52-letni kierowca! Trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku Lubuska Policja

Tragiczny poranek w powiecie międzyrzeckim. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z szynobusem. Zginęła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 26 stycznia ran, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Chociszewie. Kierowca ciężarówki z nieustalonych przyczyn wjechał na przejazd kolejowy wprost pod najeżdżający szynobus. Siła uderzenia była tak duża, że elementy kabiny samochodu oraz przedmioty z pojazdu, porozrzucane były w promieniu kilkunastu metrów od zdarzenia.

W efekcie tragicznego wypadku śmierć na miejscu poniósł 52-letni kierowca ciężarówki. Na szczęście pasażerom szynobusu nic się nie stało, nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci przypominają o zachowaniu szczególnej ostrożności za kierownicą oraz przestrzeganiu obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Ważne jest, aby podczas jazdy zachować czujność, która w zimowym okresie ma szczególne znaczenie dla naszego bezpieczeństwa.

Źródło: starszy aspirant Justyna Łętowska, Komenda Powiatowa Policji w Międzyrzeczu

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u