Nie płacił alimentów, wpadł podczas kontroli drogowej. Teraz 74 dni spędzi w więzieniu

26 styczeń 2021
Autor: 
Nie płacił alimentów, wpadł podczas kontroli drogowej. Teraz 74 dni spędzi w więzieniu Redakcja/Archiwum

Funkcjonariusze Straży Granicznej w Świecku zatrzymali poszukiwanego na podstawie listu gończego mężczyznę. Podczas przeszukania jego bagażu funkcjonariusze ujawnili podrobione na wzór oryginalnego polskie prawo jazdy.

Funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Świecku wytypowali we wtorek, 26 stycznia nad ranem, do kontroli luksusowe auto osobowe. Jego kierowcą okazał się poszukiwany na podstawie listu gończego 35-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Mężczyznę za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego poszukiwał warszawski sąd w celu odbycia zastępczej kary 74 dni pozbawienia wolności.

Mężczyzna został zatrzymany, a podczas przeszukania jego bagażu funkcjonariusze ujawnili podrobione na wzór oryginalnego polskie prawo jazdy. Dokument został zabezpieczony, natomiast mężczyzna odpowie za popełnione przestępstwo.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u