Osobówka wjechała pod szynobus. Kierowca może mówić o wielkim szczęściu!

29 styczeń 2021
Autor: 
Osobówka wjechała pod szynobus. Kierowca może mówić o wielkim szczęściu! Lubuska Policja

Zbliżając się do przejazdu kolejowego zawsze zachowaj ostrożność, nie ignoruj czerwonego światła oraz znaku STOP -to kluczowa kwestia jeżeli chodzi o nasze bezpieczeństwo. W ostatnim czasie w lubuskim doszło do kilku zdarzeń z udziałem pociągów...

Do zdarzenia doszło w czwartek, 28 stycznia 2021 roku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Lubanicach. O dużym szczęściu może mówić 29-letni kierujący Volkswagenem, który doprowadził do kolizji z szynobusem. Na szczęście mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń, nie ucierpieli również pasażerowie szynobusu.

Takiego szczęścia nie miał kierujący ciężarowym samochodem, który wjechał wprost pod jadący szynobus. Kierowca ciężarówki zginął na miejscu. Siła uderzenia była tak duża, że kabina ciężarówki rozsypała się na drobne elementy. Do tego tragicznego zdarzenia doszło we wtorek (26 stycznia) na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Chociszewie w powiecie międzyrzeckim.

Zbliżając się do przejazdu kolejowego zawsze powinniśmy zachować ostrożność, nie ignorować czerwonego światła oraz znaku STOP -to kluczowa kwestia jeżeli chodzi o nasze bezpieczeństwo. Zachowanie ostrożności nic nas nie kosztuje, a może uratować nam życie.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u