Krosno Odrz.: Pijany kierowca BMW szalał na parkingu. Jazdę zakończył na wojskowym terenie!

29 styczeń 2021
Krosno Odrz.: Pijany kierowca BMW szalał na parkingu. Jazdę zakończył na wojskowym terenie! Lubuska Policja

Mężczyzna dla zabawy wspólnie z pasażerem jeździli BMW po parkingu. W pewnym momencie wpadli w poślizg i po zniszczeniu ogrodzenia, zakończyli jazdę na terenie jednostki wojskowej.

W czwartek, 28 stycznia, około 5:00 dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kierującym, który uszkodził ogrodzenie jednostki wojskowej. Na miejscu okazało się, że siła uderzenia była duża i pojazd po pokonaniu płotu, zatrzymał się na terenie jednostki.

Jak ustalono kierującym BMW był 33-latek, który w chwili badania miał ponad 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna w rozmowie z policjantami przyznał się do kierowania, a także zrelacjonował całe zdarzenie, z którego wynikało, iż w trakcie jeżdżenia dla zabawy po parkingu, w pewnym momencie samochód wpadł w poślizg i uderzył w ogrodzenie, niszcząc je.

Kierujący jazdę zakończył na terenie wojskowym. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny samochodu. Auto zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu. Policjanci po zakończeniu czynności w sprawie zniszczenie ogrodzenia, a także prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości przez 33-latka, skierują sprawę do sądu.

Źródło: podkomisarz Justyna Kulka, Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.