Poważny wypadek na DK22. Zderzyły się trzy pojazdy, jeden stanął w ogniu! W akcji śmigłowiec LPR!

02 luty 2021
Autor: 
Poważny wypadek na DK22. Zderzyły się trzy pojazdy, jeden stanął w ogniu! W akcji śmigłowiec LPR! Fot. Grupa Stoją ! Gorzów

Poważny wypadek trzech pojazdów na Drodze Krajowej numer 22. Na miejscu pracują służby ratownicze w tym śmigłowiec LPR! Droga jest całkowicie zablokowana.

We wtorek, 2 lutego, chwilę po godzinie 11 służby ratownicze z powiatu sulęcińskiego otrzymały informację o wypadku na Drodze Krajowej numer 22 na wysokości miejscowości Brzozówka. Ze wstępnych informacji wynika, że zderzyły się dwa samochody osobowe oraz ciężarówka. W wyniku zdarzenia jeden z pojazdów stanął w płomieniach.

- Poszkodowanych zostało 5 osób w tym dwójka dzieci w wieku 10 lat, oraz 10 miesięcy. Droga jest zablokowana, na miejscu wylądował śmigłowiec LPR. - mówi bryg. Krzysztof Konopko, Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej PSP w Sulęcinie. 

Aktualizacja - Godzina 12:50

W zdarzeniu brało udział łącznie pięć pojazdów. To dwa samochody osobowe oraz trzy ciężarowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym Fordem jechał od Skwierzyny do Krzeszyc, minął zjazd na Sulęcin, po czym chciał zawrócić. Za osobówką jechał trzy samochody ciężarowe. Pierwszy samochód zdążył wyhamować, natomiast drugi uderzył w tył pierwszego. Trzeci pojazd ciężarowy również zdążył wyhamować.

Za samochodami ciężarowymi jechała osobowa Skoda, która właśnie wykonywała manewr wyprzedzania. Doszło do bezpośredniego zderzenia dwóch osobówek - Forda oraz Skody. W wyniku zderzenia Ford zapalił się i spłonął doszczętnie.

Samochodem osobowym marki Ford podróżowały 3 osoby, w tym 10-letni chłopiec, który z poparzeniami trafił śmigłowcem LPR do szpitala. Osobową Skodą podróżowały natomiast 4 osoby w tym 9-miesięczna dziewczynka, z tego pojazdu kierowca oraz malutka dziewczynka trafili również do szpitala. Pozostałe dwie osoby otrzymały pomoc na miejscu zdarzenia.

Droga będzie zablokowana przez kilak godzin.

 

Fot. KP PSP Sulęcin


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u