Ciężarówka wojskowa uderzyła w busa na S3 koło Sulechowa (ZDJĘCIA)

02 luty 2021
Ciężarówka wojskowa uderzyła w busa na S3 Redakcja

Jedna osoba została poszkodowana po zdarzeniu drogowym na trasie S3 koło Sulechowa. Ciężarówka wojskowa uderzyła w busa. Służby zablokowały pas w stronę Świebodzina.

Zgłoszenie wpłynęło do służb ratowniczych we wtorkowe popołudnie, 2 lutego, około godziny 15:30. Na 172-kilometrze trasy S3 na wysokości miejscowości Kije w pobliżu Sulechowa zderzyły się dwa pojazdy.

- Żołnierz Wojska Polskiego kierujący ciężarowym Jelczem jechał w stronę Świebodzina. Nagle uderzył w bok busa jadącego w tym samym kierunku - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Na miejsce przyjechały zastępy straży pożarnej, patrole policji oraz zespół pogotowia. Dojechał także patrol Żandarmerii Wojskowej, który wyjaśnia wszystkie okoliczności incydentu. - Jedna osoba została poszkodowana - mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Służby zablokowały jeden pas ruchu w stronę Świebodzina. Jak informuje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami do godziny 18:00.

Przeczytaj też: Zielonogórska policja w akcji. Zatrzymano 2 prawa jazdy, wystawiono 37 mandatów (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u