Pożar budynku gospodarczego pod Wschową. W akcji 9 zastępów straży pożarnej!

08 luty 2021
Autor: 
Pożar budynku gospodarczego pod Wschową. W akcji 9 zastępów straży pożarnej! Redakcja/Archiwum

Pożar budynku gospodarczego, w którym znajdowała się trzoda chlewna. Ogień objął poddasze obiektu. Trwa akcja gaśnicza!

W poniedziałek, 8 lutego, około godziny 14:06 do dyżurnego operacyjnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP we Wschowie wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru budynku w miejscowości Konradowo. Na miejsce zadysponowano łącznie 9 zastępów straży pożarnej.

- W budynku znajdowała się trzoda chlewna oraz maszyny rolnicze. Na poddaszu składowane były płody rolne. Pożarem objęta jest górna część budynku, gdzie składowane są płody rolne. - podaje bryg. Tomasz Maciejewski, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP we Wschowie.

Strażacy ewakuowali zwierzęta oraz maszyny z płonącego budynku. Pożar został już opanowany, trwa dogaszanie. W zdarzeniu nikt nie został ranny.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u