WORD Zielona Góra odwołał egzaminy praktyczne na prawo jazdy!

08 luty 2021
WORD Zielona Góra odwołał egzaminy praktyczne na prawo jazdy! Redakcja/Archiwum

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zielonej Górze odwołał egzaminy praktyczne na prawo jazdy. Powód? Złe warunki atmosferyczne.

Z powodu intensywnych opadów śniegu Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zielonej Górze odwołał wszystkie egzaminy praktyczne na prawo jazdy, które miały się odbyć w poniedziałek, 8 lutego. Egzaminy teoretyczne odbywają się normalnie według harmonogramu.

Osoby, które miały dziś przystąpić do egzaminu praktycznego powinny skontaktować się z WORD w Zielonej Górze w celu ustalenia nowego terminu. Kontakt do Wydział Obsługi Egzaminów 68 4765372.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.