Ciężkie warunki na lubuskich drogach. Ruch w wielu miejscach jest spowolniony!

08 luty 2021
Ciężkie warunki na lubuskich drogach. Ruch w wielu miejscach jest spowolniony! Redakcja

Ciężkie warunki do jazdy na lubuskich drogach. Ruch jest znacznie spowolniony a śniegu wciąż przybywa!

Kolejny dzień z opadami śniegu w Lubuskiem. Zgodnie z ostrzeżeniami wydanymi przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w niektórych miejscach ziemi lubuskiej może spaść nawet do 20 centymetrów białego puchu. Dodatkowo synoptycy prognozują zawieje i zamiecie śnieżne. Wszystko to w połączeniu z ujemną temperaturą przekłada się na warunki do jazdy.

Ruch na głównych arteriach województwa lubuskiego jest znacznie spowolniony. Kierowcy ściągają nogą z gazu, aby jechać bezpieczniej na trudnej nawierzchni. Miejscami na drogach zalega sporo śniegu, którego wciąż przybywa. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u