Zderzenie motocyklisty z osobówką na S3 (ZDJĘCIA)

24 lipiec 2016
Fix Car Pomoc Drogowa

W niedzielny poranek (24.07) na węźle Kasprzaka w Gorzowie Wlkp. doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocyklisty. Dwie osoby zostały ranne. Droga była zablokowana w dwóch kierunkach.

Do wypadku doszło na 90 km trasy S3, na węźle Kasprzaka (Małyszyn - Obwodnica Gorzowa). Mężczyzna jadący na motocyklu suzuki wyprzedzał w miejscu dozwolonym kilka pojazdów. W pewnym momencie na manewr wyprzedzania zdecydował się również kierowca opla corsy, który nie upewnił się czy nie jest wyprzedzany i zjechał za oś jezdni. Motocyklista nie miał szans na wyhamowanie i zderzył się z oplem - komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Dwie osoby odniosły obrażenia. Kierujący motocyklem w ciężkim stanie został odwieziony do szpitala. Lekko ranny został również kierowca osobowego opla.

gorzowianin.com

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.