Zderzenie motocyklisty z osobówką na S3 (ZDJĘCIA)

24 lipiec 2016
Autor: 
Fix Car Pomoc Drogowa

W niedzielny poranek (24.07) na węźle Kasprzaka w Gorzowie Wlkp. doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocyklisty. Dwie osoby zostały ranne. Droga była zablokowana w dwóch kierunkach.

Do wypadku doszło na 90 km trasy S3, na węźle Kasprzaka (Małyszyn - Obwodnica Gorzowa). Mężczyzna jadący na motocyklu suzuki wyprzedzał w miejscu dozwolonym kilka pojazdów. W pewnym momencie na manewr wyprzedzania zdecydował się również kierowca opla corsy, który nie upewnił się czy nie jest wyprzedzany i zjechał za oś jezdni. Motocyklista nie miał szans na wyhamowanie i zderzył się z oplem - komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Dwie osoby odniosły obrażenia. Kierujący motocyklem w ciężkim stanie został odwieziony do szpitala. Lekko ranny został również kierowca osobowego opla.

gorzowianin.com

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u