Trzy kobiety zatruły się czadem pod Sulechowem!

09 luty 2021
Trzy kobiety zatruły się czadem pod Sulechowem! Redakcja/Archiwum

Trzy kobiety zatruły się czadem w miejscowości Głogusz pod Sulechowem. 

We wtorek, 9 lutego, chwilę po godzinie 8 rano dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie dotyczące podejrzenia zatrucia tlenkiem węgla w jednym z budynków w miejscowości Głogusz.

Do zdarzenia natychmiast zadysponowane zostały służby ratownicze. Potwierdzono zatrucie czadem u trzech kobiet.

- Przytomne kobiety z objawami zatrucia czadem zostały przetransportowane do szpitala w Zielonej Górze oraz Świebodzinie. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskiej straży pożarnej. 

Prawdopodobną przyczyną powstania czadu był nieszczelny piec kaflowy.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.