Autostrada A2: Kierowcy stali w korku na granicy. Powód? Ciężkie warunki na drogach w Niemczech!

09 luty 2021
Autostrada A2: Kierowcy stali w korku na granicy. Powód? Ciężkie warunki na drogach w Niemczech! Redakcja

Zima nie daje za wygraną, przekonali się o tym kierowcy, którzy chcieli dziś wjechać do Niemiec. Złe warunki na drodze po Niemieckiej stronie spowodowały spore utrudnienia na granicy!

We wtorek, 9 lutego, na odcinku autostrady A2 w kierunku granicy z Niemcami od godzin południowych wzmagał się korek spowodowany złymi warunkami pogodowymi po Niemieckiej stronie. Około godziny 12 korek miał około 10 kilometrów długości! 

Z godziny na godzinę sytuacją ulegała poprawie, około godziny 15, korek liczył blisko 4 kilometry. Wciąż występują utrudnienia, kierowcy powinni liczyć się ze spowolnionym ruchem pojazdów na wskazanym odcinku autostrady.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.