MOSiR otworzy baseny w Zielonej Górze. Czy skorzystamy ze zjeżdżalni i jacuzzi?

09 luty 2021
MOSIR otworzy baseny w Zielonej Górze. Czy skorzystamy ze zjeżdżalni i jacuzzi? Redakcja/Archiwum

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowuje się do otwarcia dwóch basenów w Zielonej Górze. Niestety, nie skorzystamy ze strefy rekreacyjnej...

Rząd podjął decyzję o warunkowym poluzowaniu obostrzeń w walce z pandemią koronawirusa. W piątek, 12 lutego będą mogły zostać otwarte baseny w ścisłym reżimie sanitarnym. Niestety wciąż zamknięte pozostają aquaparki. Jak wygląda sprawa z basenami w Zielonej Górze?

MOSiR Zielona Góra jest w trakcie przygotowań do otwarcia basenu sportowego CRS oraz basenu przy ul. Wyspiańskiego. Niestety w obiekcie przy ulicy Sulechowskiej zostanie udostępniony tylko basen pływacki, część rekreacyjna pozostanie nieczynna. Planowane otwarcie obiektów przewiduje się na piątek, 12 lutego.

WOSiR Drzonków również otwiera swoją pływalnię. Zajęcia aquafitness odbędą się w piątek, 12 lutego, o godzinie 19. Będzie obowiązywał dotychczasowy harmonogram zajęć. Ze względów sanitarnych obowiązuje limit osób, maksymalnie w zajęciach wezmą udział 24 osoby.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.