W nocy będzie bardzo zimno! Temperatura spadnie do nawet -16 stopni Celsjusza!

09 luty 2021
Autor: 
W nocy będzie bardzo zimno! Temperatura spadnie do nawet -16 stopni Celsjusza! Redakcja/Archiwum

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I stopnia przed silnym mrozem dla części województwa lubuskiego!

Nadchodząca noc będzie bardzo mroźna, temperatura miejscami może spaść do nawet -16 stopni Celsjusza! Wiatr o średniej prędkości od 5 km/h do 15 km/h może spotęgować uczucie chłodu! Synoptycy IMGW wydali ostrzeżenie I stopnia dla powiatów: strzelecko-drezdenecki, międzyrzecki, świebodziński, krośnieński, zielonogórski, żarski, żagański, nowosolski, wschowski oraz miasta Zielona Góra.

Najzimniej będzie od północy do godziny 9 rano w środę, 10 lutego. W tym trudnym okresie zwróćmy uwagę na osoby bezdomne oraz wymagające naszej pomocy. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u