Samochód osobowy dachował na trasie Żary – Marszów. Na miejscu pracują służby ratownicze. Ruch odbywa się wahadłowo.
Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do żarskich służb w poniedziałkowe popołudnie, 15 lutego, około godziny 14:00. Na odcinku krajowej „12” pomiędzy Żarami a Marszowem dachował samochód osobowy marki Peugeot.
Na miejsce przyjechały zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia oraz patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.
– Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany – informuje kom. Aneta Berestecka, rzeczniczka policji w Żarach.
Służby zablokowały jeden pas drogi krajowej nr 12. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.
Przeczytaj też: Pijany malował graffiti w Zielonej Górze. Policja zatrzymała 24-latka na gorącym uczynku (FILM)
Jesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na kontakt@newslubuski.pl