Pościg za skradzionym Audi. Ucieczka 23-latka zakończyła się na latarni

03 marzec 2021
Autor: 
Strzelce Krajeńskie: Pościg za skradzionym Audi Redakcja/archiwum

Straż graniczna ścigała osobowego Audi, którego kierowca nie zatrzymał się do kontroli. Rajd uciekiniera zakończył się w Strzelcach Krajeńskich, kiedy uderzył w przydrożną lampę.

Wszystko wydarzyło się w środowe popołudnie, 3 marca. Około godziny 17:00 funkcjonariusze Nadodrzańskiego oraz Morskiego Oddziału Straży Granicznej podjęli pościg za samochodem osobowym marki Audi A5, którego kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Szarża kierowcy zakończyła się na ulicy Gorzowskiej w Strzelcach Krajeńskich, kiedy z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w latarnię uliczną. Jak informują, świadkowie pojazd ma mieć przebite opony, a teren zabezpieczają uzbrojeni pogranicznicy oraz policjanci.

- Audi zostało skradzione na terenie Niemiec. Jego kierowcą okazał się 23-letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego. Mężczyzna został zatrzymany. Obecnie trwają wobec niego dalsze czynności - mówi kmdr ppor. SG Andrzej Juźwiak, rzecznik MOSG.

Przeczytaj też: Ewakuacja szkoły w Świdnicy koło Zielonej Góry. "Zgłoszenie o ładunku wybuchowym" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u