Wypadek dwóch ciężarówek pod Świebodzinem! Jeden z pojazdów wypadł z drogi!

05 marzec 2021
Autor: 
Wypadek dwóch ciężarówek pod Świebodzinem! Jeden z pojazdów wypadł z drogi! Piotr P.

Dwa pojazdy ciężarowe zderzyły się na skrzyżowaniu Drogi Krajowej numer 92 ze Starą Trójką pod Świebodzinem. Występują utrudnienia w ruchu! 

W piątek, 5 marca, około godziny 7:20, służby ratownicze z powiatu świebodzińskiego otrzymały informację dotyczącą zderzenia dwóch samochodów ciężarowych na skrzyżowaniu Drogi Krajowej numer 92 ze Starą Trójką pod Świebodzinem. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Kierujący pojazdem ciężarowym próbował wjechać na Drogę Krajową numer 92, niestety nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla inne kierowcy pojazdu ciężarowego. Doszło do zderzenia, w wyniku którego, jedna z ciężarówek wypadła z drogi i zjechała do rowu. Osoby uczestniczące w zdarzeniu opuściły pojazdy przed przybyciem służb ratowniczych. Chwilę po przybyciu na miejsce służb, doszło do pożaru uszkodzonego samochodu ciężarowego, który przewoził piankę poliuretanową. 

Strażacy błyskawicznie opanowali pożar. Działania służb na miejscu zdarzenia wciąż trwają.Świebodzińscy policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Na Drodze Krajowej numer 92 mogą występować utrudnienia w ruchu! 

Czytaj także - Ćwiczenia strażaków ze Świebodzina. Był poszkodowany i zadymienie (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u